اگر در گذشته از طریق ربات تلگرامی و یا وب سایت لیمومی اقدام به دریافت رژیم کرده اید، می توانید از طریق دکمه زیر رژیم (های) خود را مشاهده کنید و یا ثبت نام خود را ادامه دهید.

کاهش وزن ۸ کیلو در ۴ ماه و نیم (۷ دوره)

اسم من م. سیاهپوشان هست ، از وقتی دخترم به دنیا اومد رژیم های زیادی رو امتحان کردم، که البته همشون نامنظم بودن چون خودم فرصت مناسبی نداشتم و حاصل این بی نظمی اضافه شدن وزنم بود. البته این اتفاق رو ضعف رژیم هایی که گرفتم نمیدونم، چون معتقدم که خودم نخواستم.

چندتا گروه رو امتحان کردم ولی اون اثری رو که میخواستم نتونستم بگیرم، شاید بهتره بگم که انگیزه ای برای گرفتن رژیم نداشتم و همین باعث می شد نتیجه ی خوبی نگیرم.

با گروه مشاور تغذیه، حمیدرضا روشندل که آشنا شدم یه گزینه ی جذاب توی رژیماش بود، بار اول من خودم حضوری رفتم و ایشون رو پیدا کردم و بعد متوجه شدم میتونم از طریق تلگرام باهاشون در ارتباط باشم، این بخشی از اون جذابیته بود.

جای جالبش اینجا بود که من هر وقت هر سوالی داشتم میتونستم راحت توسط همین تلگرام بگم و جوابش رو بگیرم و پیام هایی که از مشاور تغذیه، حمیدرضا روشندل برام میفرستادن رو گوش می دادم. قبل از این اتفاق، حال روحی خوبی نداشتم اما پیام های دکتر باعث شد که انگیزه ی بیشتری برای کاری که میکنم داشته باشم.

گرفتن یه رژیم غذایی میشه گفت کار آسونی نیست اما چیزی که خیلی مهمه اینه که به قول مشاور تغذیه، حمیدرضا روشندل هیچ کس، هیچ کس نیست که با اراده و تلاش نتونه تو این مسیر موفق بشه.

الان من چند دوره از رژیمی که گرفتم داره میگذره و شکایتی هم از تنوع رژیم ندارم چون حس میکنم با چیزهایی که توی رژیمم هست، نیاز بدنم رو از نظر مواد غذایی برآورده میکنم بدون هیچ کم و کاستی.

من در مدت ۴ ماه و نیم تونستم ۸ کیلو وزن کم کنم.

ثبت نام از طریق وب سایت
پشتیبانی